isargaran
01 اسفند 1401 - 19:11

حمایت نیکوکاران از ۳۰ هزار فرزند معنوی در فارس

‌شیراز- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: در این استان، نیکوکاران از ۳۰ هزار فرزند معنوی در قالب طرح‌های ایتام و محسنین حمایت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی موصلی بعداز ظهر دوشنبه با بیان اینکه در حوزه اداره اکرام این نهاد و با همراهی و همدلی خیرین شاهد اتفاقات خوبی هستیم، افزود: طرح‌های اکرام ایتام و محسنین از اقدامات اثرگذاری است که نیکوکاران با همراهی و استقبال خوبشان در آن مشارکت دارند.

موصلی ادامه داد: خیرین در این طرح می‌توانند با میزان و زمان انتخابی خودشان به فرزندان ایتام و محسنین کمک کنند.

وی گفت: یکی از حامیان برجسته کشوری که حامی ۸۰۰ فرزند است؛ هفته گذشته با ۲۰۰ نفر از فرزندان معنوی خود دیدار داشت که در همین جلسه ۳۸۰۰ فرزند جدید را تحت حمایت خود قرار داد و با اهدای کارت هدیه به آنان، بورسیه تحصیلی فرزندان نخبه را نیز بر عهده گرفت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس اضافه کرد: این خیر و حامی علاوه بر واریز ماهیانه در امورات دیگری همچون نذورات قربانی، جهیزیه، مسکن و … نیز فرزندان خود را همراهی می‌کند.

موصلی اضافه کرد: در حال حاضر در استان فارس ۱۲۹ هزار حامی، حمایت از ۳۰ هزار فرزند معنوی خود را بر عهده دارند که در طول یازده ماه گذشته بیش از ۱۶۳ میلیارد تومان مساعدت از این طریق و با نیت رسیدگی به این فرزندان جمع آوری شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1046603